Nevada

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Nevada

Nieruchomość na sprzedaż w Nevadzie

Nevada oddzielona od zachodniej części Terytorium Utah, a inne sąsiednie stany to: Kalifornia, Arizona

Nevada jest jednym z zachodnich stanów USA, charakteryzującym się dużymi pustyniami, kasynami otwartymi 24 godziny na dobę i rozrywką, z której słynie największe miasto, Las Vegas. W Las Vegas znajdują się bogate hotele tematyczne i luksusowe ośrodki wypoczynkowe, wszystkie ustawione wzdłuż głównego pasa: Las Vegas Strip.

Jeśli jesteś zainteresowany nieruchomością na sprzedaż w Nevadzie, powinieneś znać ogólną sytuację na rynku nieruchomości.

Ceny rosną tutaj aż do drugiej najszybszej stawki w całym kraju, po Seattle. Nie oczekuje się obniżek cen w krótkim okresie, dokładnie w ciągu najbliższych dwóch lat.

Budowniczowie budują więcej, ale nie sądzę, że dotarliśmy do punktu przegięcia lub punktu, w którym malejący ekwipunek dotyka dna.

Branża budowlana w Las Vegas została zasadniczo zniszczona podczas recesji, ponieważ sprzedaż wyparowała, a budowniczowie zaprzestali handlu.

Dzisiaj sumy nieruchomości na sprzedaż w Nevadzie gwałtownie rosną, kupujący zapłacili rekordowe ceny, a budowniczowie nadal gromadzą więcej ziemi.

Najbardziej aktywnym hrabstwem jest Clark, gdzie w tym roku do kwietnia nastąpił wzrost o 22% w porównaniu z analogicznym okresem czterech miesięcy ubiegłego roku i zanotował średnią cenę sprzedaży wynoszącą 374 440 USD w kwietniu, co stanowi wzrost o 11% w porównaniu z poprzednim miesiącem. rok.

Na rynku nieruchomości w Las Vegas w 2018 roku nie tylko wygląda niesamowicie, ale jedzie na fali, która może być kontynuowana do 2021 roku, niezależnie od tego, co robi reszta Stanów Zjednoczonych. Należy zauważyć, że w 2008 roku Las Vegas było najbardziej dotkniętym rynkiem nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i zajęło pierwsze miejsce wśród kategorii Foreclosures i bezrobocia. Las Vegas odrodziło się na nowo iw 2013 r. Stało się dominującą siłą nad tym, co miasto robi, aby przetrwać i prosperować.

Rynek nieruchomości w Las Vegas nabiera tempa dzięki szybko rosnącym cenom i wzrostowi konstrukcji i nieruchomości na sprzedaż w Nevadzie.

  •  
    Przeprowadzka do Nevady. Ekspatriuj i mieszkaj w Nevadzie.

        Las Vegas: drugie co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych po Nowym Jorku, jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast na świecie. Znana ze swoich gmin może być realną alternatywą. Po co? Aby radykalnie zmienić swoje życie! Zakup nieruchomości w Nevadzie, poza tym, że jest dos ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 37447

Sprzedaż Willa, Nevada, Las Vegas, Las Vegas, v

Reserved negotiation
Sprzedaż
Willa

450 m²
Willa na sprzedaż
Cod. 3493

Sprzedaż Ponad 5 sypialni, Nevada, Carson City, Carson City, Carson City

15,472,419.83PLN
Sprzedaż
Ponad 5 sypialni

214 m²
Na sprzedaż w Carson City
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB